• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Teknik Otomasyon (solar Enerji Sistemleri)

firma adresi

Adres :

Anıt Mahallesi Şehitler Caddesi Gürsel Apt No: 46 / A Mersin » Tarsus
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muhammed Yasin
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (552) 678 73 49

  • firma instagram

Mersin ili Tarsus ilçesinde siz müşterilerine hizmet veren Teknik Otomasyon (solar Enerji Sistemleri) isimli işletmemiz sizlere her zaman en kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak kendisine yer bulmaktadır. İşletme olarak siz müşterilerimize elektrik sistemleri hakkında hizmet sunmaktayız. Bu elektrik sistemleri içerisinde kamera sistemleri, güneş enerjisi sistemleri gibi hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetleri sizlere sunarken kullandığımız tüm malzemeler her zaman en kaliteli şeklide satın alınmakta ve bu malzemelerin kaliteli olmasından dolayı sunulan hizmetin kalitesi her zaman en üst seviyelerde yer almakta ve siz müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanlar enerji sistemleri hakkında çok bilgili ve profesyonel bir yapıya sahip olmaktadırlar. Elemanların bu bilgileri sayesinde her hizmet sorunsuz ve tecrübeli bir şekilde sunulmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz hizmet karşısında her zaman piyasa şartlarını incelemek suretiyle en uygun fiyatları ortaya çıkarmaktayız. Sunduğumuz enerji hizmeti karşısında ortaya çıkardığımız bu uygun fiyatları belirler iken işletmemiz bünyesinde çalışan muhasebe elemanlarımızın yaptıkları çalışmalar, araştırmalar ve hesaplamalardan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Ayrıca elemanlarımızın tecrübeli olmasından dolayı sunulan hizmet her zaman en kısa süre içerisinde bitirilmektedir.

Sizlerin de bu şekilde bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Mersin enerji sistemleri sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçerek hizmet almanız sizler için faydalı olacaktır.

BENZER FİRMALAR