• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Teknotel Teknoloji San.tic.ltd.şti.

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Mazlum

Teknotel Elektronik Güvenlik ve Telekomünikasyon

2003 yılında şahıs firması olarak kurulmuş ve Kayseride ki potansiyel müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Deneyimlerimizi Firma sahibi Fatih Mazlum un sektördeki bireysel deneyim ve kazanımlarının kurumsal bir kimlik çatısı altında Teknotel ismiyle buluşmasıyla şekillenmiştir.
2006 yılında Teknotel Teknoloji Ürünleri San.Tic.ltd.Şti olarak şirketleşmiş ve faliyet alanlarına yeni yatırımlar yaparak Kendini geliştirip yolunda istikralı adamlar ile ilerlemeye devam etmektedir.

Firmamız , Elektronik sektöründe TEKNO5 ismiyle yoluna devam etmektedir. Tekno5 , Teknotel in 5 Ana Katogoride Hizmet verdiği Tescilli ismidir. Telekomünikasyon Sistemleri , Alarm Sistemleri , CCTV ( Güvenlik kamera sistemleri ) , Yangın Sistemleri ve Uydu Sistemleri olarak Satış ve Satış sonrası teknik hizmetler vermektedir. TEKNO5 e ait aynı zamanda bir proje departmanı vardır , Firmalara kurumsal çözüm projeleri hazırlayıp komple taahüüt işleri yapmaktadır, bulunduğu bölgede yaptığı ana katagorilerde ilk ve tek olan TEKNO5 emin adımlar ile yoluna devam etmektedir.

Sektörde kişiye ve kuruma özel çözümler sunmakta olan Teknotel ilk dönem hedefleri içerisinde verimli müşteri ilişkileri yönetimi ile "Memnun Müşteri" kavramını korumakta ve bu paralel de hizmetler üretmektedir.

Site içerisinde bizimle ve sektörümüzle ilgili yeteri kadar bilgiye ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR