• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Temel Mobilya Dekorasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adnan Temel - Hasan Temel

İzmir mobilya sektöründe varlık göstermekte olan firmamız bugüne dek hiç durmadan çalışmış, kendisini yenilemekten bir an olsun vazgeçmemiş, sektörde söz konusu olan her tür değişim ve gelişimden anlık olarak haberdar olurken söz konusu değişimleri hizmetlerine yansıtmıştır. Tüm bunların sonucunda hak ettiği başarıyı elde eden firmamız, bu durumu müşterilerinin olumlu dönütleri ile gözler önüne sermiştir.

Müşterilerimiz, hizmetlerimizin merkezini oluşturmaktadır. Zira müşterilerimizin ne istediği bizler için fazlasıyla önemlidir. Hizmetlerimizde, müşterilerimizin neye ihtiyacı olduğu, neyi hangi çerçevede, hangi formda ve hangi amaçla istediği şeklindeki sorulara yanıt vermekte, ardından dekorasyon çözümlerimizin yönünü belirlemekteyiz.

Prensiplerine bağlı kalan ve bugünlere bu konuda taviz vermeden gelen firmamızın en önemli prensibi kalitesidir. Kalitesiz bir iş göze ne kadar hoş gelirse gelsin içi boş bir kutudan ibarettir. O nedenle bizler kalite ve estetiği dekorasyon çözümlerimizde bir arada tutmaktayız. Hizmetlerimiz hem göze hitap etsin hem uygun çözümleri beraberinde getirsin hem de amaca uygunluğu ile müşterilerimize hitap etsin istiyoruz. Buradan yola çıkarak hizmetlerimize yön verirken yüzünüzü güldürebilmek ve ihtiyaçlarınıza en doğru şekilde yanıt alabileceğiniz dekorasyonlarla karşınıza çıkabilmek için çabaladığımızı söyleyebiliriz.

Hoş tasarımların, kaliteli işçiliklerin, amaca uygunluğun ve makul fiyatların söz konusu olduğu hizmetlerimizde önemli olan bir diğer ölçüt de zamanında teslimdir. Bu konularda titiz davranıyor olmamız sektöre değer katacak marka yolunda ilerlediğimizin bir göstergesidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR