• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Temiz Elektrik

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Temiz

Temiz Elektrik olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam ediyor. Antalya tesisat bakım ve onarım sektöründe çalışmakta olan Temiz Elektrik olarak siz müşterilerimize tüm elektrik ve su tesisat bakım, onarım ve yenilenmesinde yardımcı olmaktadır. Firmamız hizmet verdiği çevrede alanında ileri gelen firmalardan biridir. Firmamız her türlü bina ve yapıya elektrik ve su tesisatı yapabilmektedir.

Firmamızın verdiği hizmetlerde birincil önceliği müşteri memnuniyeti ve güvenliğidir. Bu doğrultuda mesleğinde gerekli eğitimi almış ve deneyimli çalışanlar ile çalışmaktadır. Firmamız verdiği hizmetlerde de ömrü uzum ve güvenilir bir hizmet sunarak sizi memnun ve rahat ettirmektir. Tesisat işlerinde kullandığımız tüm malzeme ve ürünler son kalite olup dayanıklı ürünlerdir. Tüm yaptığımız çalışmalar planlı ve düzenli bir şekilde ilerlediği için de sorununuz en kısa sürede ve en güvenilir şekilde giderilmesi sağlanmaktadır.

Firma olarak verdiğimiz hizmetler çok çeşitlidir. Elektrik ve su tesisatlarında ki tüm sorunların giderilmesini sağlamakta ve tüm sorunların tespitini yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerde usta çalışanlarımız yaptığı keşif çalışmaları ile binanıza en uygun ve en zararsız şekilde tesisat ile ilgili tüm işler yapılmaktadır. Sizin memnuniyetiniz içi en uygun fiyat ile çalışmalarımız sürdürmeye çalışmaktayız. Bunu kendimize politika olarak belirlemiş olup bundan tavizde vermemekteyiz. Hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR