• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tennis Academy Göcek

Adres :

Göcek Mahallesi Hakan Sokak No: 17 Fethiye/muğla Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağdaş Ulukan

E-Posta Adresi :

info@tennisacademygöcek.com

Whatsapp 1:

0 (535) 494 47 50

Olimpik bir spor olan tenis nitelikli eğitim ile öğreneceğiniz takdirde üzerinde profesyonelleşeceğiniz bir alandır. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir aktivite olarak da tercih edebileceğiniz tenis eğlenceli ve sağlığınızı korumanıza yardımcı bir spordur. Tenis oynama esnasında beyin ve motor kasların bütünlük içerisinde çalışması gelişimlerinizi destekler. Bu sebep ile çocuklarınızı tenis sporuna yöneltmeniz onlara gelişim açısından avantaj sağlayacaktır. Tenisin göz kaslarınızın ve reflekslerinizin güçlenmesine de yardımcı olur. Muğla spor alanında hizmet veren firmamızda tenis sporu üzerine nitelikli eğitim verilmektedir. Kulübümüzde profesyonel tenis hocalarımız kişiye özel egzersiz programları hazırlar, hazırlanan programlara antrenman esnasında riayet edilir.

Özel ders programlarımız kişi istek ve ihtiyaçlarına göre belirlenir. Program hazırlama aşamasında; sağlık durumlarınız, fizyolojik durumunuz, geçmiş spor yaşantılarınız dikkate alınır. Programlarınızı disiplinli bir şekilde uyguladığınız takdirde hedeflerinize ulaşmanız mümkündür. Tenis için ayırdığınız zamanda en verimli dönüşleri özel dersler ile alırsınız. Özel dersler programınıza uyduğunuz takdirde size nitelikli ve hızlı dönüşler sağlar.

Çocuğunuzun tenis sporu ile uğraşması psikomotor becerilerini güçlendirir. Çocuğunuzun bu sporu sevmesi ise hızlı ve olumlu dönüşler almasına bağlıdır. Bu dönüşler nitelikli eğitimin verildiği özel derslerimiz ile sağlanabilir. Derslerin devamlılığı bu konu üzerinde etkilidir. Yağışlı havalardan etkilenmeyen kapalı kortumuzda ders devamlılığı aksatılmamaktadır. Verdiğimiz nitelikli eğitim ile tenis sporunda profesyonelleşmek; çocuğunuzun ve sizin kas koordinasyonunu geliştirmek için kulübümüzü tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR