• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Terminal Caddesi Miraç Taksi Erzurum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turgut Türken

Taksiler hayatımızı ve ulaşımımızı kolaylaştıran en önemli araçlardır. Bir yerden bir yere giderken tercih edilen taksi, ulaşımın olmazsa olmazlarından. Erzurum taksi sektöründe bulunan Terminal Caddesi Miraç Taksi Erzurum, hayatınızı kolaylaştırmak için hizmetinizdedir. Genel anlamda baktığınız zaman bazı firmalar yolu uzatmayı tercih edebiliyor. Bu durumdan çoğu zaman müşterilerin haberi olmasa bile müşterilerin tepkisi belli. Biz, müşterilerimiz için yolu uzatmak yerine kısa yollardan gitmeyi, müşterilerimizi istediği adrese kısa sürede ulaştırmayı ön planda tutuyoruz. Tabi ki kısa sürede gitmek hızlı gitmek anlamına gelmiyor. Biz, müşterilerimizin can güvenliğini sağlayarak istenilen adrese kısa yollardan gitmeye özen gösteriyoruz.

Bizim için her şeyden önce saygı geliyor. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve bize olan güvenini sarsmamak adına saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde hizmet veriyoruz. Biz, işimizi severek ve isteyerek yapıyoruz. Yıllardır bu sektörün içerisinde bulunan ekip arkadaşlarımızla birlikte müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmaya gayret ediyoruz. Bizim için mesafe önemli değil. İstediğiniz adrese gitmeniz için taksi durağımızı aramanız yeterli oluyor.

Ekip arkadaşlarımız kısa sürede adresinize geliyor ve sizi istediğiniz adrese ulaştırıyor. 7/24 hizmet veren taksi durağımızı istediğiniz vakitte arayabilir ve araç isteyebilirsiniz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, işini severek ve isteyerek yapan, işine ve çevresine karşı saygısını daima koruyan ekip arkadaşlarımızla birlikte her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR