• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tesbih Rüyası

Adres :

Aslanpaşa Mah.ziyabey Cad. No: 104/a K2/d1 Oltu/erzurum Erzurum » Oltu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zakir Meral

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@tesbihruyasi.com

Whatsapp 1:

0 (531) 911 51 20

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıylawww.tesbihruyasi.comhizmetinizde.MiraçOltutaşıFirmaolarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik.MiraçOltutaşıFirma olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerindne bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

MiraçOltutaşıFirma Tesbih İşleme Atölyesi ile1986yılında Erzurum Oltu ilçesindebaşladı.1990 yılında daTesbih toptan ve perakende satışlarıile,İlk etapta Erzurum Oltu İlçesindefaliyet gösteren firmamız yakın zaman da Türkiye ve ardından tüm Türkiye'ye yayıldı. Şuan Türkiye'nin en büyük firmalarından biri olanMiraçOltutaşıFirma dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Web sitemizdewww.tesbihruyasi.comsiz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesi olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadanwww.tesbihruyasi.comweb sitemizi yayın hayatına soktuk.

İlerleyen süreçlerdenMiraçOltutaşıFirma olarakwww.tesbihruyasi.comweb sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bir dükkanın nasıl sürekli kendini yenilemesi gerekiyorsa,MiraçOltutaşıolarak yeni tabele, yeni kapılar ve yeni bilgisayarlar v.b web siteleride online bir işletme olduğu için yenilenmesi gerekiyor. Bu sebeple web sitemizi sizlere daha fazla hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR