• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

The Bosphorus Cafe Bistro Ocakbaşı

Adres :

Bogaziçi Mahallesi Yazlık Siteler Sokak No: 72/a Milas Bodrum Muğla Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cengizhan Şahin

E-Posta Adresi :

censa0707@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 627 24 54

Whatsapp 2:

0 (533) 627 24 54

Whatsapp 3:

0 (551) 705 07 00

Muğla The Bosphorus Cafe Bistro Ocakbaşı olarak, bizler için yiyecek sektöründe sağlık kadar kalite de önemli. Kaliteli malzemeleri kullanarak sağlığınızı da riske atmamış oluyoruz. Yemeklerimizde kullandığımız bütün ürünler organik olup sağlık şartlarını taşımaktadır. Organik malzemelerimizin tamamı tarafımızca günlük olarak temin edilmektedir. Ürün kalitesi ile damak lezzetinize uyan tatlarımız, midenize hitap edecek nitelikte. Biz inanıyoruz ki denediğiniz bütün lezzetlerimiz vazgeçilmeziniz olacaktır. Hayatınıza yön veren tatlarımız ile en kaliteli hizmet anlayışına sahip olduğumuzu düşünüyoruz.

Sektör üzerine eğitimli, uzman ekip arkadaşlarımızın ellerinden çıkan muhteşem tatlar siz değerli müşterilerimiz için son derece steril ortamda hazırlanıyor. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması için çalışma ortamımız her zaman denetiminize açıktır. Bütün işlerimizi gözler önünde şeffaf şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm bunlar güvenilir bir firma olduğumuzun en açık göstergesi. Diğer firmalardan farkımızı her anlamda ortaya koyuyoruz, başardığımıza da inanıyoruz.

Midenizi şenlendirecek muazzam tatlar ile her gün karşınıza çıkmaya hazırız. Yöresel lezzetlerimizin çeşitliliği ile önce gözünüzü sonra midenizi doyurmayı amaç ediniyoruz. Sadece yemek değil kahvaltı hizmetimiz ile de sizlere birçok çeşidi sunuyoruz. Birbirinden leziz tatlarımız hâlihazırda sizleri bekliyor. Tüm bunları yaparken bir de ceplerinizi düşünerek fiyatları ile son derece uygun lezzetler sunuyoruz. Sitemiz üzerinden kampanya günlerimizi takip ederek indirimli ürünlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizlerin bize gelemediği zamanlarda, telefon ile iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz. Kalitenin adresi sizleri bekliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR