• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

The Equal Hair Design

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Alican Uygur

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Birmilyonnokta.com kervanına yeni katılan üyenin ismi The Equal Hair Design. Bakım ve güzellik sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, kaliteli ve son derece özel hizmeti ile herkesin ilk ve tek alternatifi olmaya devam ediyor. Bakım hepimiz için son derece önemlidir ve bakım yaparak kendimizi hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak daha iyi hissederiz. Bakım yaparak fiziki yaşımızı oldukça küçük gösterebilir ve çok geç te yaslanabiliriz. Bakım her anlamda bizlerin alternatifidir ve oldukça gereklidir.

İstanbul kuaför, saç bakımı, saç kesimi, saç şekillendirme işlemi, ipek kirpik uygulaması, manikür pedikür, takma tırnak uygulaması, tüm vücut ağda, altın oran kaş tasarımı, saç keratini, saç ombre uygulaması, gelin saçı tasarımı, türban tasarım gibi birçok hizmet sunmaktadır. Güzelleşmek ve her gün düzenli bakım yapmak isteyenlere müjde! Yenilediğimiz fiyatlar ve hizmetler ile yeniden karşınızdayız. Bizleri tercih ederek oldukça özel ve eşsiz görünebilir, izle günlerinizde dikkat çekmeyi başarabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık cilt bakımlarınızı ve saç bakımlarınızı en uygun fiyata yapmak istemez misiniz?

Firmamız, ara ara devasa indirimler de yaparak müşterisinin yüzünü güldürmeyi ihmal etmiyor. Her anlamda kalitesini konuşturan ve hizmet vermek için çalışan Firmamız, randevu sistemi ile müşteri almaktadır. Bizleri arayarak bakımına giden ilk randevuyu oluşturabilir ve oldukça uygun fiyata bakım hizmeti alabilirsiniz. Güzellik ve bakım bizim işimiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR