• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Timyam Tantuni Kokoreç

Adres :

Meydan Cad Nalkıran Apt No: 3 Yeniköy Mah Rize » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Hanedar -nagihan Çambel

E-Posta Adresi :

ömerhanedar1903@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (530) 512 10 45

Whatsapp 2:

0 (530) 512 10 45

Türk mutfağının vazgeçilmez tatları içerisinde ayrı bir yeri olan tantuni her daim sevilmektedir. Herkesin damak tadına hitap eden bu lezzet Mersin ile anılırken diğer şehirlerde de bu tadı yakından tatmak istenmekte olunurken seçilen kurum önem arz eder. Çeşitli kurumlar bu lezzeti sunduğunu söylerken aslına sadık kalmaz.

Sunduğumuz hizmetimizde asıl olana sadık olarak kaliteli şekilde hizmet politikası güdüyoruz. Özellikle de sterillikle birleşen asıl tatları doğru sunma ile tam memnuniyet odaklıyız. Tantuni yanında sunduğumuz kokoreçlerimizi de kaliteli şekillerde sunmaya özen göstermekteyiz. Müşterilerimizin isteklerini yakından takip ederken bunu sunumumuza yansıtmaktayız.

Ekip ruhu ile hareket ederken tüm çalışanlarımızın her biride alanında deneyimli olan aynı zamanda odlukça güler yüzlü olarak müşterilerimiz ile buluşmaktadır. İsteklere profesyonellik çerçevesinde cevap verirken hızımı kaybetmeden yoğun çalışma tempomuz ile gerçekleştiriyoruz. Bu sayede daha fazla kişiye ulaşmaya olanak buluyoruz.

Rize Merkez Timyam Tantuni Kokoreç olarak yenilikçi yapımız müşterilerimizin ayağına getiriyoruz. Gereken noktaların hassasiyetine sahip olurken üretiminden sunumuna kadar gereken sunum yollarına ayrı ayrı özen gösteriyoruz.

Beslenme temel insan ihtiyacı dolayısı ile buna bağlı olarak vücuda alınan her besin için de ayrı önem gerekmektedir. Bizler de bu bilinle hareket etmeye özen gösteriyoruz. Hizmet politikamızın da sayesinde her daim çalışanlarımızdan müşterilerimize ve dahi rakiplerimizin bile sevgisi ve saygısını kazanmaktayız. İleriye dönük olarak her türlü yeniliği benimsemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR