• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Toksoy Tesisat ve Tül Perde

Adres :

Yenişehir Mahallesi Arda Sokak No: 8 İzmit/kocaeli Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynep Toksoy

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 643 01 58

Whatsapp 2:

0 (534) 650 93 19

Toksoy Tesisat ve Tül Perde ;

Banyo tadilatı,banyo dolabı,duşakabin,yapı malzemeleri ,ypd yetkili servis, stor,zebra,tül,jaluzi,güneşlik,tüm perde,perde tadilatı ve korniş takma olarak 20 yıllık tecrübesi ile Kocaeli İzmitte hizmet vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.

Faaliyetlerimizin her aşamasında malzeme kalitesini ve üretim standartlarını korumaya özen gösterilmektedir. Müşteri beklentilerini karşılarken dikkat edilen en önemli hususlardan biri de zamanında ve istenilen şekilde karşılanan hizmetin her talep için geçerli olmasıdır. Sürecin her aşamasında müşterilerimizin haklarına saygı gösterilmekte, çevre ve insanlık ile ilgili sorumlulukların bilincinde olarak faaliyetler sürdürülmektedir. Hizmet standartlarımızı oluşturan yüksek kalite ile birlikte kullandığımız her sistemde ve üründe müşterilerimize güven sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR