• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Toktaylar Endüstriyel

Adres :

Esentepe Mahallesi Göktuğ Sokak 3/11merkez Nevşehir Nevşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Toktay

E-Posta Adresi :

m.toktay@hotmail.com /m.toktay3470@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 614 73 52

Whatsapp 2:

0 (537) 614 73 52

Toktaylar Endüstriyel

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Toktaylar Endüstriyel ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Toktaylar Endüstriyel ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

21. yüzyıl da zorlu ve rekabetçi iş hayatında ayakta kalmak için sadece günlük planlarla uğraşan firmalardan değil yıllık ve dönemsellik ve hatta daha uzun süreli planlara sahip olmamız sayesinde ayakta kalabilmiş ve kendimizi teknolojinin ve internet çağına ayak uydurarak her alanda en iyisi olmayı başarabilmişizdir. Sadece şimdide değil geçmişte de göstermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti oranı en yüksek olan Toktaylar Endüstriyel firması olarak bu yolda ilerlemeye devam etmekteyiz.
Sahip olduğumuz ve felsefemiz olarak kabul ettiğimiz dürüstlük, özgüven, azim ve çalışkanlık değerlerinden vazgeçmeden her koşulda yüksek motivasyonla çalışmaktayız. Her zaman ve her daim gelişime açık olan Toktaylar Endüstriyel firması olarak profesyonel kadromuzla iş hayatında en iyilerden olmaya ve kendi kırdığımız skorları da aşarak kendisini geçen firma olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR