• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tolga Hafriyat

Adres :

Gülbahçe İzmir » Urla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tolga Karabulut

E-Posta Adresi :

karya1986208@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 924 81 20

Whatsapp 2:

0 (545) 523 10 33

Hafriyat uygulamaları kimi zaman yeni bir yaşam alanı inşası için kimi zamansa tehlikeli bir alanın ortadan kaldırılması için yapılan uygulamalardır. Özel ekipmanlar ve profesyonel ekipler gerektiren hafriyat işleriyle inşan gücü çok daha az kullanılmakta, en zorlu işler çok az emekle tamamlanabilmektedir. Üstelik hızlı ve güvenli uygulamalar sayesinde zaman kazanılmakta, aylarca sürecek işlerin üstesinden saatleri içinde gelinmektedir. İzmir Urla’da faaliyet gösteren Tolga Hafriyat firmamız uzun yıllardır bu alanda kusursuz çözümlere imza atıyor. Benzersiz uygulamalar hayata geçirerek hızlı ve güvenli sonuçlar üretiyor.

İzmir hafriyat sektörünün kurulduğumuz günden bu yana en çok tercih edilen firması olarak başarılarımızı her geçen gün daha ileriye taşıyor, müşteri memnuniyetini ve beklentilerini karşılayabilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak geniş araç ve iş makinesi portföyümüz ile öne çıkıyor, her işe uygun, her alanda en ideal çalışmayı yapabilen araçlarımız arasında gerekeni tahsis ediyoruz.

Firma olarak hizmet verdiğimiz sektörde profesyonel bir ekibin gerektiğini biliyor, bunun için her biri alanında uzman, deneyimli, tecrübeli bir kadro ile çalışıyor, personellerimizin kendilerini sürekli geliştirip güncel kalabilmeleri için yoğun çaba sarf ediyor, eğitim ve seminerlerimizle en son teknolojileri daha kolayca kullanabilmelerini sağlıyoruz. Kanal dolgu işleri, moloz taşıma işleri, çevre düzenleme, temel dolgu, bina yıkım işleri, dar alanda bina yıkımı ve çok daha fazlasını başarıyla yerine getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR