• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Toptan 11

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sedat Uçkan

  • firma fb
  • firma instagram

Evlerimizin en çok kullanılan alanının mutfak olduğunu biliyor muydunuz? Mutfaklarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her tür ürünü en ekonomik yolla tedarik etmeniz için marketimize bekleriz.

Mutfaklarınızda şahane yemekler yapmanız için gereken en taze ve en kaliteli gıda maddelerini sizler için derleyip raflarda beğeninize sunuyoruz. Gıda toptancısı olmamızın getirdiği avantajla her tür gıda ürününü en ekonomik şekilde sizlere ulaştırmaktayız. Manav reyonumuzda bulunan meyve ve sebzeler üreticiden sizlere aracısız ulaştırılmaktadır. Böylelikle tazeliği ve ekonomiyi siz değerli müşterilerimize garanti edebilmekteyiz.

Raflarımızda ulusal büyük firmaların ürünlerini bulabileceğiniz gibi yerel işletmelerin geleneksel yöntemlerle ürettiği gıda ürünlerini de bulabilirsiniz. Bakliyat, şekerleme, un, yağ, deterjan… Aklınıza gelecek her tür ürün çeşidini marketimizde bulabilirsiniz. Mutfaklarımızın olmazsa olmazı yemek hazırlama ve sunum araç gereçlerini de ürün portföyümüze katmayı ihmal etmedik. Raflarımızda beğeninize sunulan tüm mutfak ekipmanları TSE onaylı ve 2 yıl garantilidir.

Mutfak harici ihtiyaçlarınızı da unuttuğumuzu sanmayın. Evinizin dekorasyonu için kullanacağınız aksesuarlardan çocuklarınızı sevindireceğiniz oyuncaklara kadar birçok ihtiyacınıza cevap verecek reyonlarımız bulunmaktadır.

Bilecik alışveriş sektöründeki firmamızın önceliği her zaman müşteri memnuniyetidir. Bu nedenden dolayı market personelimiz alışverişiniz esnasında sizlere yardım etmekten büyük mutluluk duyacaktır. Alışveriş sonrası herhangi bir sorununuz olmasında da sizlere yardımcı olacağınızdan şüpheniz olmasın. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla ihtiyaçlarınızı karşılamanız için sizleri geniş ürün yelpazesine sahip marketimize bekleriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR