• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Torpilli Sofra

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatma Rüzgar Balıkçı

reklam logosu
  • firma instagram

Ağız tadınıza lâyık olarak temeli atılan Konya ev yemeği sektöründe ki firmamız, mutluluğunuz için hizmet vermeye devam ediyor. Güven prensibine dayalı olarak gelişip büyüyen firmamız, siz değerli müşterilerimizin varlığı ile hedefine ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyor. Bulunduğumuz konumdan fazlasıyla memnun şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Yiyeceklerimizi tamamen sağlık koşullarına uygun şekilde üretiyoruz. Sizlerin güvenini kazanmak bizim için son derece önemli olduğundan şeffaf şekilde hizmet vermekteyiz. Her şey gözler önünde yapılıyor ve istediğiniz her an denetiminize hazır olarak bekliyoruz.

Yiyecekleri hazırlarken kullandığımız ürünlerin tamamı doğal ve organiktir. Hiçbir katkı maddesi içermeyen ürünler ile hazırladığımız yiyecekler siz değerli müşterilerimizin damak tadına lâyık. Bir kere deneyip de memnun kalmayan hiçbir müşterimiz olmadı şimdiye kadar. Elimizin lezzetine güveniyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmetin arkasındayız. Şubemizde birbirinden lezzetli pek çok yemeği üretiyoruz. Ürün yelpazemizin genişliği ile kendi damak tadınıza uyan bir lezzet bulabileceğinize eminiz. Sıcak, nezih ve kaliteli ortamımız ile mideniz kadar sizi de mutlu etmeyi başarıyoruz. Ara dönemlerde uyguladığımız kampanyaları takip ederek cüzdanınızı da rahatlatabilirsiniz.

Sizlerin gelemediği zamanlarda bizler size gelerek siparişlerinizi ulaştırıyoruz. İş yerlerinize, okullara ve diğer toplu çalışma alanlarına çoklu sipariş alıyoruz. Toplu siparişlerinizi bir gün öncesinden bildirmeniz yeterli oluyor. İstediğiniz gün ve saatte teslim ediyoruz. Sizler de kalite ve güvenin adresini arıyorsanız, bizler her daim bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR