• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tosst Aşkına

Sektör :

Yetkili Kişi :

Simge Buket Demir

Çorum fast food sektörünün vazgeçilmez lezzeti, Tosst Aşkına. Adından da anlayacağınız üzere tost severlere, birbirinden lezzetli tostlarımızla hizmet vermekteyiz. Günün her saatinde bireysel, arkadaş ortamınızla veya ailenizle gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz lezzet evimiz, sizlere geniş, sakin ve samimi dekorasyonuyla ev sahipliği yapmaktadır. Burada birbirinden lezzetli tost çeşitlerimizle sizlerin isteklerine en lezzetli çözümleri sunuyoruz. Özene hazırladığımız tostlarımızı yine özenle servis ediyoruz. Lezzete önem verdiğimiz kadar sunuma da önem veriyoruz ve böylece kalitemizle birlikte lezzetimizden de ödün vermeden çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Kaşar peynirli tost, sucuklu tost, karışık tost, sebzeli tost, Ayvalık tostu, kıymalı tost ve kıymalı peynirli tost sizlere sunduğumuz lezzetlerimiz arasındadır. İçecek olarak çay, kahve, taze sıkılmış meyve suyu, kutu meyve suyu, kola, gazoz, ayran ve sodamız bulunmaktadır. Değerli müşterilerimiz için ücretsiz paket servisimizle, siparişinizi soğutmadan adresinize teslim ediyoruz. İşimizi seviyoruz ve özenle yapıyoruz. Hem mutfakta hem de serviste titizlikle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Elimizin lezzetine güveniyoruz ve sizler için her gün özenle çalışıyoruz.

Sektörde gerçekleşen yenilikler olduğu zaman bunu firmamızda uyguluyoruz. Müşterilerimizin beğeneceğini düşündüğümüz, lezzetli yeni tost tarifleri üzerine çalışarak menümüze eklemeler yapabiliriz. Müşterilerimize yeni tatlar sunmak için kendimizi geliştiriyoruz. Uygun fiyatlarla sunduğumuz lezzetleri kaliteli ürünlerimizle hazırlıyoruz. Müşterilerimize karşı daima güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir ve saygılı kişiliğimizle hizmet veriyoruz. Ekibimizle uyum içerisinde çalışarak müşterilerimize hizmette kusur etmiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR