• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tostçu Aykut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aykut Biber - Sami Biber

Tostçu Aykut olarak Ordu fast food sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana bölgeye yeni bir soluk, yeni bir enerji getirmiş bulunuyor, eşsiz lezzetlerimizle fark yaratıyoruz. Geniş menümüzle her damak zevkine özel tarifler üretiyor, başka hiçbir yerde tadamayacağınız lezzetleri tercihe sunuyoruz. İşletme olarak en doğal malzemeleri kullanarak deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanan menülerimizde gerek kullandığımız ürünlerin kalitesi gerekse hazırlanış biçimleriyle hijyen olgusundan kesinlikle taviz vermiyoruz. Siz değerli müşterilerimizin her zaman en lezzetli ve en sağlıklı ürünlere kavuşmasını sağlıyoruz.

İşletme olarak mutfağımıza en kaliteli ürünleri dâhil ediyoruz. Her biri ulusal ve uluslararası alanda marka olmuş, sertifika sahibi, güvenilir ürünler kullanıyor, özellikle de et ve et ürünü çeşitlerimizde kalite standartlarımızdan asla taviz vermeyerek sizlerin en güvenilir ürünlerle buluşmanızı sağlıyoruz. Soğuk zincirin kırılmasına imkan vermeden ürünlerimizi servis ederek sektör içerisinde sürekli kendimizi yeniliyor, sizlere her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde bulunuyoruz. Memnuniyetinizi önemsiyor, bölgenin en çok tercih edilen ve tavsiye edilen işletmesi olarak konumumuzu hep daha yukarılara taşımaya çalışıyoruz.

Sektöründe lider firma olmayı benimseyen işletmemiz, sizlere her zaman yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet verme ilkesiyle hareket ediyor. Bunun için yeniliklere açık bir performans gösteren kadromuz en yeni teknolojileri ve uygulamaları dahi kısa sürede hayata geçirerek her geçen gün daha geniş kitleye hitap etmeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar