• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tostcum Sezgin

Adres :

Fatih Mah. Oruç Reis Cad. 1535 Sok. No: 40/3 ( Hüseyin Türker Ortaokulu Karşısı ) Burdur » Bucak

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Sezgin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 598 61 37

Tostçum Sezgin firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Burdur fast food sektöründe hizmet veren firmamız Tostçum Sezgin olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet sektöründe de anlaşılacağı gibi hızlı bir şekilde yiyecek sunmayı hedeflemektedir. Verdiği hizmet kalitesi ile hizmet sunduğu çevrede oldukça popüler ve öncül firmalar arasında gelmektedir. Ancak firmamızın başlıca hedefi tüm sektörde öncü firmalar arasına girmektir. Her gün bu hedefi için çalışan firmamız buna uygun da bir yiyecek çeşitliliği sağlamaktadır.

Firma olarak müşterilerimize çeşitli türlerde yiyecekler sunmaktayız sunduğumuz yiyeceklerden bazıları şunlardır; yumurtalı bütün, sucuklu bütün, kaşarlı bütün, karışık bütün, spesial bütün, bazlama karışık, yengen, tavuk döner bütün ve köfte yarım bütün olmak üzeri daha bir sürü hizmeti sizlere sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu sebeple de sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri en üst kalitede olması için kullanılacak malzemeleri günlük bir şekilde teğmin etmekte ve doğru şekillerde muhafaza etmekteyiz. Yine sizin memnuniyetiniz için firma olarak hizmet veren tüm çalışanlarımızı alanımda deneyimli, çalışkan ve özverili kişilerden seçmiş bulunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti için bir diğer hizmetimizde alo paket hizmetidir. Alo paket hizmeti ile yemeğinizi istediğiniz yerde yiyebilme şansını da sizlere sunmaktayız. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR