• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Toybik Oyuncak

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Çağrı Çankaya

  • firma fb
  • firma instagram

Çocukların vazgeçilmezi olan oyuncakların güvenilir, sağlam ve kaliteli işletmelerden temin edilmesi son derece önem taşımaktadır. Oyuncaklarda kalite standartlarına uygun üretim yapan markalar sayesinde, hem çocuklarınızın zararlı kimyasallar ile temas halinde olmasından kaçınmış, hem de büyürken gelişmesi gereken psikomotor ve bilişsel becerilerini geliştirmelerine katkı sağlamış olursunuz. Biz Toybik Oyuncak ailesi olarak, bir oyuncakçıdan alabileceğiniz maksimum hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Birçok farklı markaya ev sahipliği yapan işletmemiz Afyonkarahisar oyuncak sektörüne hızlı ve kaliteli bir giriş yapmış bulunmaktadır. Çocuklarınızın pek çok isteğine yanıt veren işletmemiz, üstün kalitede ve standartlarda olan oyuncakların satışını gerçekleştirmektedir. Satışını yaptığımız tüm ürünler çocuklar için hiçbir zararlı kimyasal ya da kanserojen madde içermemektedir.

Dürüst ve şeffaf satış politikasını ilke edinen işletmemizde, aradığınız her ürüne rahatça ulaşabilmeniz adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız sayesinde aradığınız her çeşit ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Lego setlerinden boyama kitaplarına, peluş oyuncak türlerinden kumandalı araba çeşitlerine kadar aradığınız birçok ürüne mağazamızda ulaşabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin aldığı hizmetten duydukları memnuniyet, işletmemiz için büyük önem taşımaktadır. Bu memnuniyeti sağlayabilmek ve nitelikli hizmet sunmak adına ürün yelpazemize birçok farklı markayı katmaya devam ediyoruz. Sizler de güler yüzlü, nitelikli ve kaliteli hizmeti; geniş ürün yelpazesi ve deneyimli çalışma arkadaşları ile sürdüren bir mağazadan almak istiyorsanız sizleri işletmemize bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR