• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Trend Koltuk Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrullah Çöpatlamaz

Trend Koltuk Yıkama ailesi olarak Ankara temizlik sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firması olmaktan ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetlerimizi sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Toplumumuzda temizliğin önemi biliyor ve yaşadığımız tüm alanların temiz olmasını istediğini biliyoruz. Temizliğe uzun bir zaman dilimi ve çokça efor sarf ediyoruz.

Bizler sizin yükünüzü azaltmak ve temizliğe harcadığınız zamanı kendinize ayırmanızı sağlamak için sektörde yerimizi almış bulunuyoruz. Sizlerin işini kolaylaştırmak ve üstün bir temizlik hizmeti sunabilmek adına geniş çaplı hizmetlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü kadromuzla dilediğiniz adrese gelerek sizlere üst düzey bir hizmet deneyimi yaşatıyoruz.

Koltuk, baza, çekyat, kanepe, sandalye ve oto koltuk yıkama hizmetlerimiz ile sizlere geniş bir yelpazede birçok farklı alanda temizlik hizmeti sunuyoruz. Genç ve dinamik kadromuz sayesinde temizlik sektöründeki güncel ve modern hizmetleri yakından takip edebiliyor ve bunları sizlerle buluşturmaya özen gösteriyoruz. Profesyonel hizmet anlayışımız doğrultusunda her zaman en kaliteli ürün ve malzemeleri tercih ediyoruz ve sizlere mükemmel sonuçları vadediyoruz.

En inatçı lekelerle mücadele ediyoruz ve sizlere gözle görülür bir hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimizi sizlerin adresinize gelerek sunuyor ve ev, iş yeri, ofis gibi her alanda üstün bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak talepte bulunabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR