• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tuana Oto Kuaför

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Celal Bozkaya

  • firma fb

Tuana Oto Kuaför olarak Manisa Salihli’de hizmet vermekte olan firmamız Salihli oto aksesuar ve modifiye sektöründe deneyimli uzman kadrosu, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile müşteri memnuniyetini her zaman ilk öncelik kabul etmektedir.

Araçlarınızın ihtiyacı olan bütün aksesuar ve modifiye ürünlerinin satışını firmamız bünyesinde yapıyor, uzman kadromuzla gerekli uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Oto yıkama, motor yıkama, detaylı temizlik, tavan temizleme, far yıkama, far parlatma, iç ve dış yıkama gibi bütün oto temizlik uygulamalarını gerçekleştiren firmamız araçlarınızı pırıl pırıl yapmakta, tertemiz halde kullanımınıza hazır hale getirmektedir.

Ayrıca seramik kaplama ve pasta cila uygulamalarımızla da gerek lokal gerekse komple araç uygulamaları yapıyor, araçlarınızın dilediğiniz tasarıma kavuşmasını sağlıyoruz. Hem kaplama hem de temizlik uygulamalarımızda en uygun fiyat garantisi sunuyor, araçlarınızın temizliği ve kaplaması için servet ödemek zorunda kalmaktan sizleri kurtarıyoruz. Merak ettiğiniz her konuda, ihtiyacınız olan her detayda firmamızla iletişime geçebilir, kalite ve güveni yaşayabilirsiniz.

Firmamız faaliyetlerine başladığı günden bu yana her zaman müşteri merkezli hareket etmiş, Manisa ve Salihli’yi en kaliteli oto kuaför uygulamalarıyla tanıştırmıştır. Misyonumuz etik ve ahlaki değerlerin ışığında, kaliteden ödün vermeden sürekli kendimizi güncel tutmak, sektörde meydana gelen yeniliklerin yakın takipçisi olarak müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaktır. Bunu uygun fiyatla taçlandırıp sektörün örnek ve önder kuruluşu olmayı başarıyla sürdürmektir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR