• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuana Restaurant

Adres :

Bağdat Cad. Altay Çeşme Mah. Çoşkun Apt. 299/b  İstanbul

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Alabaş

E-Posta Adresi :

tuanainfo@cataring.com

Whatsapp 1:

0 (536) 744 87 62

Ürünler
Tuana Döner Kebap Salonu 2007 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğumuz günden bu yana sağlık, lezzet ve kalite ilkelerinden asla taviz vermeden müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi ilke olarak edinmiş olup, farklılığımızı damak tadınıza göre hazırladığımız tamamen doğal ürünlerle yapılmış yemeklerimize yansıttık.
Tuana Catering olarak yemeklerimizde her zaman doğal ürünleri kullanmayı, bozulabilecek ürünleri her zaman taze olarak edinmeyi bir görev olarak bildik. Kullandığımız diğer ürünlerden bilinen markaları kullanarak kalitemizden her ne koşulda olursa olsun taviz vermedik.
Tuana Catering yemek hizmetinde hijyenin ne kadar önemli olduğunu bilerek bu konuda hiçbir şekilde mutfağında taviz vermemektedir. Yemek yaparken kendimize ve ailemize gösterdiğimiz hassasiyetimizi aynı şekilde müşterilerimize de yansıtmaktan gurur duyarız.
Davet ve toplantılarınızda Tuana lezzetini kendi ev veya işyerlerinize taşıyabilir ya da Restoranımızda düzenleyebilirsiniz.

Tuana Kebap siparişlerini en fazla 45 dakika içerisinde sizlere sıcak olarak sunmaya devam ediyor, Ödemelerinizi kredi kartıyla, Sodexho, Ticket, Multinet veya nakit ödeyebilirsiniz. Tuana Kebabı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tuana DönerYaprak DönerPilav Üstü DönerİskenderDürümTombikKarışık IzgaraTavuk ŞişTavuk KanatIzgara KöfteEt YemeğiArnavut CiğeriEtli YemeklerSebzeli YemeklerMantıEtli Kuru FasulyePilavlarZeytinyağlılarSalata ÇeşitleriFırın SütlaçCevizli KadayıfSoğuk Ve Sıcak İçecek

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR