• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuba Banu Önal Hukuk Danışmanı ve Arabuluculuk

Adres :

Meltem Mah. İ.baha Sürelsan Cad. Özarı Apt. No: 2/5 Muratpaşa Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuba Banu Önal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yldrm_tb@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 982 03 54

Whatsapp 2:

0 (534) 982 03 54

Günümüzde yoğun iş temposu, stresli sosyal yaşam ve maddi kaygılar insanların birbirlerine olan tahammüllerini azaltmıştır. Hakaret artık ağzımızdan düşünmeden çıkar olmuş, kavga ise en sık kullandığımız konuşma biçimi. Bu gibi durumlarda mahkemeye başvurmak doğal ve kolay olanıdır. Ancak mahkemeler oldukça kalabalık olup bir davanın görülmesi aylar belki de yıllar sürmektedir.

Bu gibi durumlarda mahkemeler davacı ve davalıyı kurumumuz Tuba Banu Önal Hukuk Danışmanı ve Arabuluculuk’ a yönlendirir. Bizlerde en iyi hizmetimizi sizlerin hizmetine sunarak sorunu derinlemesine irdeleyip her iki taraf için de uygun bir çözüm yolu bulmaktayız. Antalya danışmanlık sektöründe kendini geliştiren yapısıyla farkını ortaya koyan kurumumuz sizlerin öneri ve istekleri ile de her geçen gün ileri gitmektedir.

İnsanların en büyük problemi iletişimsiz kalmaktır. Karşı tarafı anlamadan, nedenini sormadan yapılan çıkışlar kimi zaman haksızlık yapmamıza sebep olabilir. Tuba Banu Önal Hukuk Danışmanı ve Arabuluculuk gelen tarafları dikkatlice dinler ve sorunun kaynağına iner. Çoğu zaman tolerans gösterebileceğiniz bir olayı belki de ne kadar büyüttüğünüzü görürsünüz.

Yüksek fiyatlar ödemeden mahkemeye gitmekten kurtulan taraflar hem maddi hem de manevi kazanç elde etmiş olur. Manevi olarak mahkeme koridorlarında yıpranmaz ve sürekli ertelenen davaları düşünecek olursak büyük bir zaman tasarrufu içinde olur. Siz de kurumumuz Tuba Önal Hukuk Danışmanı ve Arabuluculuk’ a başvurmak için iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR