• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuba Diker Photography

Adres :

Antalya-konyaaltı Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuba Diker

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tubadiker@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 646 24 59

Whatsapp 2:

0 (553) 646 24 59

Tuba Diker Photography olarak Antalya-Konyaaltın da hizmet vermekte olupdogum fotografçısı , hamilelik anları fotoğrafı, hamile fotografçısı, yeni doğan fotoğrafçısı, 1 yas fotoğrafçısı, baby shower fotoğrafçısı, özel gün fotoğrafçısı, profesyonel fotoğrafçılık, özel doğum günü fotoğrafcısı, aile konsepti fotoğrafçısı, pasta patlatma fotoğrafçısı, özel doğum günü organizasyonu fotoğrafcısı vb.hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR