• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuba & Erkan Bakır Güzellik ve Solaryum Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuba & Erkan Bakır

Güzellik göreceli bir kavram olsa da herkes tarafında genel bir bağlamda beğenilen bazı estetik ve güzellik uygulamaları mevcuttur. Bu uygulamalar yapılarak toplum tarafından beğenilen özellikleri taşımak özellikle kadınlar için daha büyük bir öneme sahip olmaktadır. Bu süreç için gerekli olan işlemlerini ise modern ve profesyonel bir süreç ile hizmet veren bir kurum tarafından sağlanması gereklidir. İşte bu süreçte Tuba & Erkan Bakır Güzellik ve Solaryum Merkezi olarak bizler sizlere gerekli profesyonel destekleri sağlamaktayız.

Tuba & Erkan Bakır Güzellik ve Solaryum Merkezi olarak İstanbul ilinin Pendik ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilimize bu konuda gerekli olan profesyonel destekleri sunmaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere verdiğimiz kaliteli, sağlıklı, profesyonel, güvenilir, başarı yüzdesi yüksek, modern, uygun fiyatlı ve en önemlisi müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde İstanbul güzellik merkezi alanında halkımız tarafından tercih edilen önemli bir yapıya bütünmüş bulunmaktayız. Gelinen bu önemli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetler alınması adına bizler sizlere bu süreçte gerekli olan tüm desteği sağlamaktayız.

Merkezimizde sizlere saç bakımı, saç kesimi, saç modelleme, saç boyama, ten rengi için solaryum uygulaması, makyaj, manikür, pedikür, gibi geniş bir hizmet ağı ile sizlere gerekli olan hizmetleri aktarmaktayız. Tuba & Erkan Bakır Güzellik ve Solaryum Merkezi olarak sizlere bu süreçte bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR