• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tufan Lake Boya

Adres :

Karşıyaka Mahallesi Beykonak Yolu Özlem İnşaat Yanı No: 15 Kumluca Antalya Antalya » Kumluca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tufan Kırmızıdam

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (507) 487 28 88

Whatsapp 2:

0 (507) 487 28 88

Mobilya dekorasyon alanında sizlere başarılı şekilde hizmetler sunan firmamız mobilyalarınızın onarılması ve yeniden boyanması konusunda en başarılı çalışmaları yürütmektedir. Mobilya boyama ve krom kaplama işlemlerinde en başarılı çalışmaları yapan firmamız mobilyalarınızın yenilenmesinde sizlere profesyonel şekilde hizmetler sunabilmektedir. Alanında uzman olan firmamız deneyimli ekibi ve atölyesi ile sizlere en profesyonel hizmetleri sunmaktadır.

Ev ve iş yerinde kullanılan mobilyaların yenilenmesi ve dekoratif çalışmaların yapılması tarafımızdan sağlanmaktadır. Alanında uzman olan firmamız başarılı bir şekilde sizlerin mevcut mobilyalarının boyanması ve onarılması ile çok daha güzel bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Yeni mobilyalarınızı da tam istediğini model ve tasarımlarda üreten firmamız sizlere en başarılı çalışmaları sunmaktadır.

Antalya mobilya dekorasyon alanındaki profesyonel çalışmalarımız yıllardır sürmekte ve deneyimli ekibimiz ile sizlere başarılı bir şekilde hizmetler sunmayı sürdürmekteyiz. Mutfak ve banyolarınız için mobilya konusundaki hizmetlerimiz yanında krom kaplama çalışmalarımız ile de sizlere başarılı şekilde hizmetler sunabilmekteyiz. En başarılı krom kaplama işlemlerini yapmakta olan firmamız deneyimli ekibi ile sizlere bu alanda profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Mobilyalar ve çeşitli dekoratif eşyalar yanında jantlar içinde krom kaplama yapan firmamız sizlere oldukça başarılı şekilde hizmetler sunmaktadır. Evler ve iş yerleri için dekorasyon konusunda en güzel önerileri bulacağınız firmamı klozetler ve jantlar için krom kaplama çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca lavabolar için krom kaplama çalışmalarını da yapan firmamız bu alanlarda en başarılı çalışmaları yürütmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR