• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tuğba Büyükbaş Makeup Studio

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tuğba Büyükbaş

  • firma fb
  • firma instagram

Güzellik tarih boyunca kadınlar için en önemli şeylerden biri olmuştur. Truvalı Helen, Kleopatra, Şirin, Hürrem ve Anne Boleyn gibi birçok kadın kendilerini güzel hissetmenin verdiği özgüvenle kralların, imparatorların kalplerini çalıp, zekalarıyla tarihin akışına yön vermişlerdir. Tarih boyunca kadınlar kendilerini daha iyi hissetmek için, bir kısmı sağlıksız çok farklı yöntemler uygulamışlardır. Günümüzde ise ilerleyen teknoloji ve araştırmalar sayesinde makyaj ve kozmetik ürünleri çok daha sağlıklı hale gelmiş olsa da yine de ciltlerin zaman zaman dikkatli bakımlardan geçmesi, cilt sağlığı için çok önemlidir.

Güzel bir cilt olmadan, gerçek bir güzellikten söz etmek maalesef mümkün değildir. Çünkü sağlık ve güzellik aynı yolda kol kola yürümektedir. Bunun yanında, makyaj yapmak bütün vücudun çeşitli kozmetik ürünleri ile kaplanması da değildir. Her yüz şekli, cilt tipi ve rengi farklı makyaj tekniğine ihtiyaç duyduğu gibi, günlük hayatta kullanılan makyaj ile nişan, düğün gibi günlerde kullanılan makyajda farklıdır. Makyaj yaparken esas amaç yüzün tamamen farklı bir görünüm almasını sağlamak değil, yüz ve cilt yapısına göre detayların öne çıkarılması veya kapatılmasıdır.

Gerçek güzelliğin detay ve sağlıkta saklı olduğunun bilinciyle uzun yıllardır içinde bulunduğumuz Mersin güzellik merkezi sektöründe müşterilerimize geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Hijyen ve hizmet kalitemizi maksimize etmek adına randevulu çalışma modeli ile çalışıyoruz. Müşterilerimizin cilt bakımı, jel tırnak, cilt bakımı ve leke temizleme, buz lazer epilasyon, özel ve mutlu günlerinde kalıcı ve normal makyaj ve kaş tasarımı ihtiyaçlarını karşılamak adına Yenişehir’de kapılarımızı açıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR