• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuğba Köken Güzellik Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğba Köken

Güzellik insanlığın varoluşundan bu yana kadınları tanımlamada kullanılan en önemli sıfatlardan biri olmuştur. Dünya tarihini değiştiren birçok güzel kadın kayda geçmiştir. Bunlardan en önemlisi uğruna savaşlar çıkartılarak tarihteki yerini alan güzeller güzeli Helen’dir. Güzellik kadınlara tarihten de görüldüğü gibi her şeyi değiştirme fırsatı vermektedir.

Güzellik kriterleri değişen dünyaya uyum sağlasa da kişisel bakım her zaman güzelliğin ilk şartı olmuştur. Kişisel bakım için profesyonel yardım almak günümüzde lüks olmaktan ziyade gereksinim haline gelmiştir. Kişisel bakım uygulamalarında başta ağda, manikür ve pedikür olmak üzere birçok konuda hizmet vermekteyiz. Güzellik merkezimizde eyeliner, kontür kaş, ipek kirpik ve protez tırnak gibi son trend bakım uygulamaları da özenle uygulanmaktadır. Hatay güzellik merkezi olarak sektörümüzdeki yenilikleri yakından takip etmekte ve hemen uyum sağlayarak konusunda uzman ekibimizle uygulamaya sunmaktayız. Örneğin tüm dış etkilere açık olan yüzümüzün bakımı her kadın için çok önemlidir. Son teknoloji cilt bakımı olan HydraFacial cilt yüzeyini pürüzsüzleştirerek ve gözenekleri temizleyerek size yenilenmiş, temiz ve tüm etkilerden arındırılmış bir yüz sunmaktadır.

Bir güzellik merkezinden kendini gerçekten güzel hissederek ayrılmanın mutlu olmaktan geçtiğinin bilincindeyiz. Sizi mutlu uğurlamak için profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Yaptığımız uygulamaların her aşamasında bilgilendirme yaparak endişelerinizi ortadan kaldırmak ana prensibimizdir.

Tuğba Köken Güzellik Merkezi güzelliğinizi ortaya çıkarmak için hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR