• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tuğçe Taş Nail Art

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tuğçe Taş

  • firma instagram

Aydın ilimizdeki halka güzellik merkezi olarak oldukça profesyonel bir hizmet sunmakta olan Tuğçe Taş Nail Art isimli değerli firmamız, sunduğu kaliteli hizmetten ötürü müşterisinden hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana güzellik anlamında kendi sürekli geliştiren ve çığır açan yeniliklerle hizmet sunmakta olan değerli firmamız, müşteri memnuniyeti için canla başla çalışmaktadır. Müşteri sağlığına büyük bir önem vermekte olan değerli firmamız her gün düzenli olarak mekân temizliğini yapıyor ve tüm çalışanlarının kişisel bakımını kontrol ediyor. Ayrıca ferah mekânını her gün sıkça havalandıran firmamız Bu yönüyle de oldukça titizdir. Disiplinli çalışma şekline sahip olan firmamız, randevu sistemi ile müşteri kabul etmektedir.

Aydın güzellik merkezi, altın oran kaş tasarımı, ipek kirpik uygulaması, güzel tırnak uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması, dudak renklendirme işlemi, lazer epilasyon, yüz maskesi ve masajı, g5 masajı ve saç bakımı gibi yüzlerce hizmet sunmaktadır. Her bakım hizmetinde mutlaka marka kozmetik ürünler kullanan firmamız müşterisinin sağlığına ne kadar önem verdiğini bir kez daha gözler önüne sermektedir. Müşteri sağlığını korumak için kullandığı her cihazı yeni bir kullanıma hazırlayıp temizleyen firmamız hassasiyetini bu şekilde de gözler önüne sermektedir. Oldukça uygun fiyata paket bakım hizmeti de sunan firmamız yepyeni fırsatları ile karşınızda.

Randevu sistemi ile müşteri kabul eden firmamızı arayarak dilediğiniz zamana bakım randevunuzu oluşturabilirsiniz. Dönemsel olarak kampanyalara ve dev indirimlere gitmekte olan firmamızı takip ederek bu fırsatlardan haberdar olup faydalanabilirsiniz. Güzellik ve bakım denince akla ilk gelen yer olmayı başarmış olan firmamız hizmetinizdedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR