• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuğçem Bayan Kuaförü& Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turan Tolu - Tuğçe Tolu

Tuğçem Bayan Kuaför & Güzellik Salonu olarak kadınların daha güzel ve daha bakımlı olmaları için saç ve cilt uygulamaları için hizmet veriyoruz. Günlük bakımlarınız ve özel günler için gerekli olan tüm bakım işlemleriniz güzellik merkezimin tarafında uygulanmaktadır.

Altındağ güzellik merkezi sektöründe faaliyet gösteren salonumuz saç tasarımı ve kesimi işlemleri ile ilgili olarak hizmet vermektedir. Düğün, nişan ve kına gibi özel günlerde gelinlerin saçları için en özel modeller ile saç tasarımı yapmaktayız. Saçlarınızın güzel olması ve elbise ya da gelinlik ile uyum sağlaması için güzellik salonumuzu tercih edebilirsiniz. Türbanlı olanlar için özel gelin başı yapımı için farklı tasarım seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Ayrıca günlük olarak kullanacağınız saçlarınız için gerekli olan bakımların yapılması ve saçlarınızın kısaltılması için de özel işlemlerimiz bulunmaktadır. Saçlarınızın güzel hale gelmesi ve istediğiniz şekilde kesilmesi için konusunda uzman ekibimiz hizmet vermektedir.

Güzellik salonumuz manikür ve pedikür gibi kişisel bakım işlemleri ile ilgili olarak da hizmet vermektedir. Daha bakımlı bir kadın olmak için gerekli olan tüm işlemleri güzellik salonumuzda yaptırabilirsiniz. Tırnak kesimi, bakımı ve istediğiniz şekilde oje ve süsleme işlemleri güzellik salonumuzda sizler için sunulmaktadır. Kaş tasarım ve bakım işlemleri için de yine güzellik salonumuzdan hizmet alabilirsiniz. Daha etkileyici bir bakışa sahip olmak istiyorsanız yapacağımız tasarımlar ile istediğiniz güzel görüntülere kavuşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR