• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Tuğra Dürüm

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa İlman

  • firma instagram

Yaşadığımız coğrafyanın zenginliklerinden biri şüphesiz yemek kültürüdür. Tek bir ürünle onlarca yemeğin yapıldığını düşünürsek bu zenginlik yadsınamayacak boyuttadır. Biz de ülkemizin bu zenginliğini menümüze yansıtmayı tercih ettik.

İşletmemiz Denizli restaurant alanında sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Özenle hazırladığımız yemeklerimiz, tüm misafirlerimizin damak tadına uygun olarak çeşitlendirilmiştir. Zengin menü içeriğimizle damağınızda yer etmeye hazırız. Menümüzdeki et ve tavuk ürünlerini dilerseniz dürüm olarak, dilerseniz de porsiyon olarak sipariş edebilirsiniz. Lahmacun, köfte, pide ve kebap çeşitleri ise menümüzdeki beğenilerek tüketilen diğer ürünlerdendir.

Hijyen olmazsa olmazlarımızdandır. Uluslararası hijyen kurallarını benimsediğimiz işletmemizde personellerimize de bunu aşılıyoruz. Yemeklerimizi sizler için hijyen standartlarına uygun mutfağımızda steril koşullarda hazırlıyoruz. Mutfak ve servis personellerimiz de kişisel temizliklerine ekstra dikkat etmektedir ve araç gereçlerimiz her kullanımdan sonra özenle temizlenir.

Hazırladığımız yemeklerimiz için iyi ürün iyi yemek felsefesini benimsiyoruz. Kendi evimize almayacağımız hiçbir ürünü asla mutfağımızda da kullanmıyoruz. Ürünlerimizin kaliteli olmasına ve sağlıklı koşullarda hazırlanmış olmasına oldukça dikkat ediyoruz. Etlerimizi taze olarak aldıktan sonra, uygun şartlarda dinlendirerek kullanıma hazır hale getiriyoruz. Günlük ve taze olarak temin ettiğimiz malzemeler, yemeklerimizin lezzetine lezzet katıyor.

Aileniz ve dostlarınızla özel günlerinizde bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Lezzetli yemeklerimiz, güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz sayesinde yemekleriniz daha keyifli bir hale gelecek. Sizlerin memnuniyeti bizim önceliğimizdir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR