• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tümer Oto Kurtarma

Adres :

Sanayi Sitesi Blok: 1 Ankara / Gölbaşı Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Ali Tümer

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 961 81 08

Araçlarınızın en büyük kurtarıcısı Tümer Oto Kurtarma birmilyonnokta.com sitesinden ulaşımınıza açıktır. Yolda kaldığınız, kurtarılmayı beklediğiniz o zor durumlarınızda Tümer Oto Kurtarma daima yanınızda.

Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an, sizlere en kısa süre de ulaşıyor ve hızlı çözümler getiriyoruz. Güvenli ve sağlam yapılı çekici araçlarımızı hizmetinize sunuyoruz. Lastiğiniz patlamış, motorunuz arıza vermiş ve bir kazada aracınız hasar almışsa, yardım için bize ulaşmanız yeterli. Yardım çağrınıza firmamızda hemen yanıt bulabilirsiniz. Ankara yol yardım ve kurtarma işlemlerini sizlere sunuyoruz. Aracınızı güvenilir ve özenli yöntemlerle kurtarıyoruz. Ticari veya binek araçlar için yeterli büyüklük ve sağlamlıkta olan çekicilerimizle hizmetinizdeyiz.

Güvenilir yol yardım ve kurtarmanın adresi firmamız sizlerin memnuniyeti için çalışmaktadır. Bizleri her saat, gün ve mevsimde arayabilirsiniz. Günün her saati sizlere yardım hizmeti sunuyoruz. Keyifli yolculuklarınız sırasında aniden arızalar veren araçlarınız bizim özenli ve dikkatli çalışmalarımızla yolda kalmaktan kurtulacak. Sizin isteğinizle, arıza vermiş araçlarınızı kısa sürede en yakın tamirhanelere ulaştırıyoruz. Uygun fiyatlı yol yardım hizmetimiz sizin mağduriyetinizin giderilmesi üzerine özen gösteriyor.

Sizin ihtiyacınızın olduğu durumlarda, biz etkili ve güvenli çözümlerimizle yanınızda oluyoruz. Zor durumda kaldığınızda firmamız, deneyimli ve bilinçli çalışanlarıyla imdadınıza gelecektir. Aracınıza sağlayacağımız kurtarma ve yardım hizmetlerinde memnuniyetinizi ve güveninizi sağlamayı hedefliyoruz. Eğer sizde bir gün yolda bir arızayla karşılaşırsanız Tümer Oto Kurtarma her zaman yanınızda olacak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR