• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turda Yapı

Adres :

İstiklal Mahallesi . Talatpaşa Caddesi No: 80 Ümraniye İstanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necdet Turda- Ahmet Turda

E-Posta Adresi :

necdetturda@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 475 98 71

Whatsapp 2:

0 (532) 593 63 04

Whatsapp 3:

0 (532) 475 98 71

İnşaat sektöründe parmakla gösterilen ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmayı başarmış ender firmalardan biri olan İstanbul Turda Yapı inşaat firması olarak müşteri memnuniyetini esas alan çalışmalarıyla herkesin takdirini kazanmış bir işletmeyiz. Müşterileri ile karşılıklı güven duygusunu tahsis etmiş ve sektörde her kesimin güvenini kazanmış bir inşaat firması olarak müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet veriyoruz.

Geniş hizmet yelpazesine sahip olan firmamızda ısı yalıtım, alçı boya, boya badana ve dış cephe mantolama hizmetleri veriyoruz. Asma tavan, led aydınlatma ve gizli ışık sistemleri uygulamalarını da başarılı ve garantili bir şekilde gerçekleştiren yapı inşaat firması olarak bütün bu hizmetlerin yapım aşamasında ve sonrası süreçte müşterilerimize her türlü bilgi ve teknik destek vererek güvenli bir yapı inşaat çalışması hizmetleri gerçekleştiriyoruz.

Faaliyetlerini son derece profesyonelce ve müşterileri ile arasında güven duygusu ilkesine son derece riayet ederek devam ettiren firmamız, en uygun şartlarda yapı inşaat ve dekorasyon işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Yapılarınızda yapacağımız çalışmaları zamanında ve tam olarak taahhüt ettiğimiz gibi en kaliteli malzemeleri kullanarak uzun yıllar sorunsuz, huzurlu ve konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz şekilde sonlandırarak size ve sevdiklerinize konforlu bir yaşam ortamı imkanı sunuyoruz. Tecrübeli ustalarımız sayesinde her türlü inşaat yapı işlemlerini profesyonelce gerçekleştiriyor ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hareket ederek hassas ve güvenli bir yapı inşaat hizmeti veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR