• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Türe Tesisat Dekorasyon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Abdullah Türe

  • firma fb

İstanbul tesisat bakım ve onarım sektöründe sıhhi tesisat ve iç dekorasyon alanlarında hizmet vermekte olan firmamız; kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçiliğimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Firma olarak sektöre adımımızı attığımız günden bugüne kadar siz değerli müşterilerimizin sıhhi tesisat ve iç dekorasyon konularındaki beklenti, istek ve ihtiyaçlarını eksiksiz ve tam zamanında yerine getirerek, teveccühünüzü kazandık. Bugün geldiğimiz noktada öncü firmalardan biri olarak gerek ödeme koşullarındaki makul fiyatlarımız gerekse ücretsiz keşif avantajlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

Tesisat ve dekorasyon firması olarak sektörde tutunabilmenin ve sürekliliğin kaynağının nitelikli ve kaliteli işler olduğunun farkındayız. Bu farkındalık ile başarı çıtamızı yüksek tutuyor ve faaliyet alanımızdaki tüm teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Dolayısıyla siz değerli müşterilerimizin gereksinimlerine en doğru ve en hızlı çözümleri üreterek, ihtiyaçlarını gidermek ve beklentilerini zamanında karşılamak önceliğimizdir.

Firma olarak gerek sıhhi tesisat işlerinde gerekse dekorasyon konularında oldukça geniş hizmet yelpazesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kameralı su kaçağı tespiti, gider tıkanıklığı açma, banyo ve mutfak tadilatı, boya badana hizmetleri ve seramik döşeme işlemleri firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetlerden sadece birkaçıdır.

Verimlilik, sistemli çalışma, güvenilirlik, dürüstlük ve hizmette kalite anlayışı firmamızın temel çalışma prensipleridir. Bu prensiplerimiz doğrultusunda müşterilerimizin huzur ve refahını en üst düzeyde tutmak için insan ve çevre odaklı çözümler sunarak elimizden gelen gayreti sarf etmekteyiz. Dolayısıyla yaşam alanlarınızda yaşadığınız her türlü sorununuz için 7/24 bizi arayabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR