• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Türk İnşaat

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Serhat Türk

reklam logosu
  • firma tw

İstanbul inşaat sektöründe her zaman kaliteli hizmet sunmakta olan Türk İnşaat şirketimiz şirketler arasındaki rekabetten üstün gelerek başarılı ve dürüst bir iş hayatı sürdürmektedir. Şirketimiz olarak teknolojideki ve sektördeki yenilikleri takip ederek işlerimizin çağdaş düzeye ulaşmasını sağlamak için düzenli olarak araştırmalar yapmaktayız. Uzman ve profesyonel kadromuzla birlikte hazırladığımız projelerle müşteri beklentilerini mükemmel bir şekilde karşılamaktayız. Çalışmalarımızda her daim yer alan profesyonellik, yaratıcılık ve kalite sayesinde müşteri memnuniyeti her zaman yüksek olmaktadır.

Şirket olarak sergilediğimiz dürüst iş ahlakımızla birlikte müşterilerimize güven duygusu vermekteyiz. Temel insani değerlere önem verdiğimiz bu yolda proje çalışmalarımızda sağladığımız iş güvenliği ve sağlık tedbirleriyle birlikte sektörde öncü şirketler arasında bulunmaktayız. Düzenli olarak personellerimize iş güvenliğine dair eğitimler vermekteyiz. Bunların yanında çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu yüksek tutmaya oldukça özen göstermekteyiz.

Türk İnşaat, çevreye ve insana verdiği duyar ile birlikte hizmetlerini hep kaliteli malzemelerle sağlamaktadır. Dekorasyon sektöründe hızlı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik olarak verdiğimiz çalışmalar müşterilerimizin her zaman beğenisini kazanmıştır. Şirket olarak müşteri memnuniyetini, kaliteli ve verimli hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Tüm çalışmalarımızı bu olgulara dayanarak yürütmekteyiz. Ayrıca şirketimiz yaptığı çalışmaları yasalara uygun şekilde sürdürmektedir. Kalite seviyemizi her çalışmada arttırarak neredeyse kendi kendimizin rakibi olmaktayız. Sektörde öncü ve yenilikçi olan şirketimiz her zaman başarılı projelere imzasını atmak için sizleriniz hizmetinizde bulunmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR