• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Turnalar Özel Servis Yedek Parça

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Necmi Turna - Nedim Turna

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Günümüz şartlarında ulaşımda çok önemli yardımcılarınız olan araçlarınız arıza verebilmekte, yolda kalabilmektedir. Firmamız araçlarınızın bakımı, yedek parça ve servis ihtiyacı gibi durumlarda yanınızda bulunmayı görev edinmiştir. Çorlu Oto Servis ve Tamirhane sektöründe hizmet vermekte olan firmamız uzak yakın demeden aracınızı kurtararak hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Aracınızın hasar almış bölgelerini minimum hatayla eski görünümüne kavuşturarak size teslim etmekteyiz. Kaliteli hizmetten, güvene dayalı ilişkiden ve müşteriyi ilişkisini doğru yönetmekten taviz vermemekteyiz. Araçlarınızı emanet bilen kuruluşumuz alanında uzman personelleriyle sizlere en uygun fiyata yardım ellerini daima uzatmıştır.

Deneyimlerinden ve teknik bilgi birikiminden güç alarak sorun ve çözüm odaklı çalışmaktayız. Bulunduğumuz konumla yetinmeyerek sizlere daha iyi memnuniyet sağlamak adına Turnalar ailesi olarak büyümemize ve gelişmemize büyük önem vermekteyiz. Bizim için en büyük kazanç müşterilerimizin bize olan güvenidir.

Şeffaf iletişim anlayışı yürüterek aracınızın;

Yedek parça temini, Mekanik işlemleri, Elektrik arızaları işlemleri, Elektronik sistemleri, Kaporta uygulamaları, Fırınlı Boya uygulamaları titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Boya uygulamalarımız sektör teknolojisinin en son ürünleriyle gerçekleştirilerek aracınız fabrikadan çıkmışçasına bir görünümle sizlere sunulmaktadır. Boyamalarımızı örnek bir metal plakayı boyayarak test ederek olumsuz bir sürpriz yaşamanızın önüne geçeriz. Aracınızı boyattıktan bir süre sonra gerçekleşen boya solması gibi durumları bizimle asla yaşamazsınız. Çalışma ailemize önem vererek personel sağlığını tehdit edecek ürünlerden kaçınmaktayız. Her markadan ve her türden aracınızı emin ellere emanet etmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR