• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Turuncu Cafe Pub

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Buğra Barut

Hakkımızda

Ankara'da eğlendirmeyi bilen ve sürekli geliştiren bir marka olarak, Mekanımız 9 Daireden oluşan 2 Katlı Bir Kültür Eğlence Merkezidir. Günün 13 Saati Ankara'nın sevilen grupları ile Canlı Müzik ile Ankara'da tek. Ara sahnelerde dj performans.

Dünya Mutfağının En sevilen yemklerinden oluşan dev menüsü, Cafe Bölümü, Pub Bölümü, Nargile Bölümü 102 çeşit Aroma ile, Terası, Çiftler için Romantik Botanik Bahçesi, Kütüphanesi, Oyun Salonu, Masalara ücretsiz Notebook servisi ile Yine Ankara'da nadir olan bir mekan. İçerisinde Ayrıca farklı bölümler olarak Tattoo Piercing Stüdyosu ve Türkiyenin en iyi falcılarının bulunduğu alk kat bölümünde tam olarak 23 falcı çalışmaktadır. Türkiyenin her yerinden özen ile seçilmiş falcılardır. Aslında fal bölümümüz diğer tüm bölümlerden bağımsız 2 dairedir. Sadece girişler aynı tutularak daha kolay kullanılabilir hale getirildi. Bölümlerin uygunluğu, Romantik çiftler için, Özel yemek arayan Restoran tercihi olanlar için yemekler en iyilerden bulundu. Özel kutlamar için çok tercih edilen bir mekan olan ve 2001 yılından beri Kızılayda el değiştirmeden tek bir isim altında hizmet veren tek mekan diyebiliriz. Ayrıca Ankara'daki en farklı mekandır. Sürekli düzenlenen ve hatda ilk yapımcısı olduğumuz partiler ile Her ay Farklı bir etkinlik ile insanları eğlendirmeyi başaran, Kokteyl üstündede oldukça başarılı olan bir mekandır.

Ankaranın merkezi Kızılay'da olması ise bir çok insan için kolay tercih edilebilir oluyor, daha öncesinde tabiki hizmetlerimiz ve farklılıklarımız insanlara direk hitap etmektedir. Haftanın her günü ve her saati eğlencenin bitmediği bir mekana kim hayır diyebilirki?

Ankara restoranları, Ankara Canlı Müzik, Ankara Eğlence Mekanları, Ankara Romantik Yemek Mekanları, Ankara Partiler, Ankara en iyi Nargile içilecek yer, Ankara Gece Hayati, Ankara Sürekli Canlı Müzik Yapan Mekan, Ankarada nereye gidilir, gibi soruların tam bir cevabıdır. Ankara Fal, Ankara Fal Cafe, En fiyi falcılar, Türkiyenin en iyi falcıları, Kızılay Fal, Ankara Falcı gibi kelimelerin en popüleri olan bir fal evidir. Ankara Tattoo, Ankara Piercing, Ankara Dövmeci, Kızılay Dövmeci Ankara Dövme, Micro Dermal Piercing, Rasta yapan yer ankara, En iyi dövmeciler Ankara, Dövme Yapan Yer Ankara, olarakda çok fazla arama kelimesine sahip bir Tattoo & Piercing Stüdyosuna Sahip Geniş bir kültür evidir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar