• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Turuncu Koltuk Yıkama

Adres :

- Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar Ökten

E-Posta Adresi :

parabol_serdar@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 630 60 99

Temizlik konusu, insan hayatı içerisinde en hassas olunan noktalardan biridir. Başlıca kişinin kendisinin sağlığını etkilediği gibi sevdiklerinin de sağlığını olumsuz olarak etkileyen temizlik, özellikle sık kullanılan ve yaşam alanları içerisinde olan her yer için yapılması zorunlu olan bir durumdur.

Başta sık bulunulan alanlar içerisinde, temasın çok olduğu yerlerde ve özellikle ortamda bulunan küçük dostlarımızın da sık temas halinde olabileceği yerlerde temizlik iki katı daha hassas oluyor. Bu alanlardan biri olan koltuk, halı ve perde oldukça zor ve zahmetli temizlikleri olan yerlerdir.

Çocukların sık uğrak yerleri olan bu alanlar, her ne kadar temizlendiği düşünülse de aslında gözle görülmeyen toz lekeleri ve çıkmayan inatçı lekeler bulunmaktadır. Sağlığı son derece olumsuz etkileyen bu lekeler, işin uzmanı tarafından yardım alınmadan başa çıkabilmek zordur.

Bizler de sizlere bu bölgelerin temizliği konusunda yardımcı olabilmek, sizlere ve sevdiklerinize daha temiz, sağlıklı alanlar sunabilmek için Adana temizlik sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Her bir ayrıntısını itina ile temizleyerek, sizlere eşyalarınızı ilk günkü temizliğinde ve renginde sunabileceğimizden emin olabilirsiniz. Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde en büyük kazancımız olan siz değerli müşterilerimizin güvenini hiçbir zaman boşa çıkarmadık ve çıkarmamak için de özenle çalışmaya devam ediyoruz.

Temizlik konusunda hassas olan, en kaliteli ve uygun fiyata temizlik hizmetinden faydalanmak isteyen değerli müşterilerimizi işletmemizde ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

çukurova koltuk yıkama firması,çukurova koltuk yıkama işlemleri,çukurova alo koltuk yıkama,çukurova koltuk yıkama hizmeti,çukurova koltuk yıkama fiyatları,çukurova koltuk yıkama merkezi,çukurova kampanyalı koltuk yıkama,çukurova ucuz koltuk yıkama,çukurova buharlı koltuk yıkama,çukurova yerinde koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama firması,adana çukurova koltuk yıkama işlemleri,adana çukurova alo koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama hizmeti,adana çukurova koltuk yıkama fiyatları,adana çukurova koltuk yıkama merkezi,adana çukurova kampanyalı koltuk yıkama,adana çukurova ucuz koltuk yıkama,adana çukurova buharlı koltuk yıkama,adana çukurova yerinde koltuk yıkama,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler