• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tütün Sarayı ( Gaziantep Tekel Tütün Satışı )

Adres :

Karagöz Mah. Karanfil Sk. No: 18/c Şahinbey/gaziantep Türkiye Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Akif Özgül

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mehmetakifözgül27@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 494 15 11

Günlük tüketimde sigaranın yarattığı maliyeti en aza indirmeyi hedefledik. Bu amaçla tütün ve tütün ürünlerinin satışını gerçekleştirdiğimiz Tütün Sarayı hizmetinizde. Gaziantepgaziantep merkez tekel tütün satışı,gaziantep merkez tütün satışı,gaziantep merkez toptan tütün satışı, sektörünün içinde gelişmeye her zaman açığız. Kendi bölgesinde titizlikle toplanıp işlenen tütünleri size sunmak gibi kaygılarımız mevcut.

Sigarada ekonomik ve kaliteli seçimin ilk akla gelen adresi olmak bizim işimiz. İşimiz sizlerin çeşitli tütün ihtiyaçlarını karşılamak olduğu için ne istediğinize önem veriyoruz. Tütün tam bilgisine sahip personelimiz size destek olmaktan büyük keyif almaktadır.

Sürekliliği olan satışlarımıza toptan tütün satışlarıyla da devam etmekteyiz. Aynı zamanda sarma kağıdı, nargile marpucu vb. tütün ürünlerini de bulundurduğumuz için alışverişin tek seferde tamamlanmasını sağlıyoruz. Dilerseniz sarılmış hazır paketlere, dilerseniz de kendi sarma imkanına sahip olabiliyorsunuz. Önceliğimiz ne istediğinizi en az sizin kadar bilip taleplerinize yanıt vermektir.

İçim zevkinize göre (hafif, ağır, vb.) geniş bir tütün yelpazesine sahibiz. Bu bakımdan kendimize güveniyor ve sizin talebinizi karşılayacağımızı biliyoruz. Farklı şehirlerin farklı tütün ürünlerini ve hikayelerini paylaşıyor, bu paylaşımı sizlere açıyoruz.

Değer yargılarımızı ve sizin önerilerinizi dikkate alıp çalışmayı sürdürüyoruz. Tek seferlik alışverişlerden ziyade devamlılığı sağlanan, müşteri onayının en üst seviyede olduğu bir hizmetin peşindeyiz. Bu amaçla çalışmalarımız sizlerin zevk ve ihtiyaçları doğrultusunda şekilleniyor. Tütün ve tütün ürünlerinin en önemli satış noktalarından biri olma yolunda ilerlemeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR