• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tuzcu İnşaat Yapı Ve Dekorasyon

Adres :

Alanşehir Mahallesi Büyük Sokak No: 114 Samsun Samsun » Vezirköprü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Tuzcu

E-Posta Adresi :

tuzcu163@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 390 86 20

Whatsapp 2:

0 (541) 497 25 05
Tuzcu İnşaat Yapı Ve Dekorasyon olarak Samsun-Vezirköprü de hizmet sağlamakta olup ısı yalıtımı, yapı dekorasyon, inşaat işleri, boya badana, iç cephe boyama, dış cephe boyama vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.
Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR