• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Tuzla First House

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Salih Birinci

reklam logosu

Gündelik hayatın koşuşturmacasına dalmışken, ara vermeyi ve kendimizi dinlendirmeyi genelde unuturuz. Aslında hem psikolojimiz hem de fiziksel sağlığımız için çok önemli olan bu dinlenmeleri en güzel tatil zamanlarında veririz.

Eğer tatil yapacaksak da bunu hem uygun fiyata, hem de en iyi şekilde yapmamız gerekiyor. Tuzla First House olarak İstanbul Tuzla’da hizmet veren işletmemiz, sizlere bu iki unsuru da sağlamayı vaat ediyor.

Tuzla bölgemiz su sporları ve balıkçılık gibi aktivitelerle ve kendine has özellikleriyle uzun yıllardan beri dikkat çekiyor. Tesisimizin yeri düşünüldüğü zaman da bu gibi aktivitelere ulaşmanın kolaylığı, tesisimizi çok önemli bir noktaya getiriyor. Kaliteli ve temiz odalarımız, konforlu yataklarımız, sakin ve düzenli tesisimiz sayesinde İstanbul turizm sektöründe öncü olmayı hedefliyor, sizlerin memnuniyetini gözeterek her gün daha iyisi için çabalıyoruz.

Rahat ve temiz kalacak bir yer aradığınız zaman tesisimiz, Tuzla’da profesyonelliği gözeten hizmetiyle sizin için ilk tercih olmayı hedefliyor. Tesisimizin konforundan, odalarınızın rahatlığından hayatın stresini ve yorgunluğunu atarken aynı zamanda bölgede sus sporları ve balıkçılık gibi çeşitli aktivitelere katılabiliyor, sosyalleşebiliyor, kendinize zaman ayırarak iş hayatınızın veya gündelik hayatınızın getirmiş olduğu yoğun stresten kurtulup zamanınızı kaliteli bir şekilde geçirebiliyorsunuz. Üstelik bunların hepsini yaparken firmamız tamamen sizin memnuniyetinizi gözetiyor, sizi mutlu etmek bizim için öncelik olduğundan uygun fiyatlarla temiz, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sağlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR