• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uçkan Yapı Boya Badana Tadilat

Adres :

Veli Baba Mah. Ertuğrul Gazi Cad. No: 4 Pendik/istanbul İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Uçkan

E-Posta Adresi :

istanbulyapiboyabadanatadilat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 037 75 89

Alçı, sıva, boya, badana ve dekorasyon hizmetlerinde sizlere ihtiyacınız olan hizmetleri güvenle sunmaya devam etmekteyiz. Kurulduğumuz yıldan bu yana hiçbir şekilde inisiyatif almaktan korkmayarak müşterilerimizin istek ve taleplerine zamanında ve en iyi şekilde ulaşmayı prensip haline getirmiş bulunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini tam manada sağlayabilmek için elimizden gelen bütün hizmetleri sunmaya özen gösterdik ve göstermeye de devam ediyoruz. Daha uygun fiyatlarda en kaliteli hizmetleri elde edebilmeniz için özveri ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İstanbul iç dekorasyon olarak hizmet sunmaya devam eden firmamız tüm hizmetlerine müşteri istekleri doğrultusunda yön vermektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için elimizden gelen bütün çabayı ortaya koyuyoruz. Daha çok tatmin düzeyi elde edilebilmesi için ne yapmamız gerekiyorsa yapmaya devam etmekteyiz. Daha kaliteli hizmeti kısa sürede temin etme hedefi ile fark oluşturmaya devam ediyoruz. Firmamız kurucu ilkelerinden olan güven prensibi, sevgi ve saygı çerçevelerini hep ön planda tutmuş ve tutmaya da devam etmektedir.

Her şeyin kısa sürede değiştiği ve modasını kaybettiği günümüz toplumunda yeniliklerin öncüsü olmaya özellikle önem vermekteyiz. Sektörde yaşanan gelişmeleri sıcağı sıcağına takip ediyoruz ve bunları bünyemize alıp sindirmeye çalışıyoruz. Her geçen gün farklı bir hizmetin öne çıktığı sektörde hizmet yelpazemizi genişleterek daha kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Sizler de bu kaliteli hizmetlere kısa sürede ulaşmak istiyorsanız firmamıza ulaşın, siz numaranızı bırakın bizler sizi arayalım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR