• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Üçpınar Pide Salonu Ve Unlu Mamulleri

Adres :

Mevlana Mahallesi H.hoca Caddesi Elçibey Sokak No: 8/a Gözde Apartmanı Altı Kayseri » Talas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Servet Üçpınar - Metin Üçpınar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 466 63 74

Whatsapp 2:

0 (538) 466 63 74

Whatsapp 3:

0 (543) 368 71 84

Firmaya Mesaj Gönder

Üçpınar Pide Salonu Ve Unlu Mamulleri olarak talas pide salonu,talas pide siparişi,talas en yakın pideci,talas toplu pide siparişi,talas taziye için pide siparişi,talas cenaze için toplu siparişi,talas unlu mamülleri satışı,talas yağlı katmer satışı,talas toplu simit satışı,talas kır pidesi siparişi,talas lavaş siparişi,talas toplu lavaş siparişi,talas karışık pide siparişi vb alan hizmet vermekteyiz.

Hata payının sıfıra indirgendiği hizmetlerimiz modern uygulamaların benimsendiği çalışmalarla da dikkat çekmektedir. Hizmetlerimizde ticari ahlaka uygun olarak hareket etmekte ve bu konudaki hassasiyetimizle müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız. Sadece ticari ahlaka uygunluğuyla dikkat çekmeyen hizmetlerimiz bu ölçüde ekip ruhunu benimsemiş uzman personellerimizin güler yüzlülüğüyle de büyük ilgi görmektedir.

Tesadüfî başarıdan uzak olan şuana kadar elde ettiği başarıyı ise yoğun çalışmaları ve deneyimli ekibiyle ortaya koyan şirketimiz, standartların çok üzerinde olan hizmet kalitesiyle beklentilere hitap etmekte ve bu noktada hiçbir zaman yeterli demeden hedeflerini hep daha ilerisi ve daha iyisi olacak şekilde belirlemektedir. Bu ölçüde en iyinin en makul aralıklar ile doğru yöntemler eşliğinde müşterilere sunulması firmamızınmisyonlarından biri olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR