• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Üçpınar Pide Salonu Ve Unlu Mamulleri

Adres :

Mevlana Mahallesi H.hoca Caddesi Elçibey Sokak No: 8/a Gözde Apartmanı Altı Kayseri » Talas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Servet Üçpınar - Metin Üçpınar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 466 63 74

Whatsapp 2:

0 (538) 466 63 74

Whatsapp 3:

0 (543) 368 71 84

Üçpınar Pide Salonu ve Unlu Mamulleri olarak en lezzetli ve doğal malzemeler ile sizler için özel pideler ve ekmekler hazırlıyoruz. Pideler ince hamurdan yapılması ve çıtır çıtır pişirilmesi ile en çok tercih edilen yemekler arasında yer alır. Pişkin olması sayesinde mideye oturmayan ve rahatsız etmeyen pideler her öğünde tercih edilmektedir. Farklı lezzetler ile hazırlanabilen pideler her zevke hitap edebilmektedir. Kayseri restaurant sektöründe faaliyet gösteren firmamız sizler için her zaman lezzetli ve uygun fiyatlı pideler hazırlamaktadır.

Firma olarak farklı pide seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Kıymalı, peynirli, kuşbaşılı ve sucuklu pide seçeneklerimiz ile herkese uygun pidelere sahibiz. Et tercih etmeyenler için peynirli ve kaşarlı pide seçeneklerimiz ideal olarak görülmektedir. Pide seçeneklerimizin tamamı iyi şekilde pişirilmekte ve sizlere en lezzetli şekilde sunulmaktadır. Lahmacun sevenler için de acılı ve acısız seçeneklerimiz bulunmaktadır. Acılı lahmacun tercih edenler için mükemmel lezzet seçeneğimiz tavsiye edilir. Özel günleriniz ve davetleriniz için toplu pide ve lahmacun siparişleriniz alınmaktadır. İsterseniz içini sizin hazırladığınız pideleri fırınımızda lezzetli şekilde pişirebiliriz. Paket servisimiz ile istediğiniz yerde pide ve lahmacunların tadına bakabilirsiniz.

Pide ve lahmacun seçeneklerine ek olarak unlu mamul seçeneklerini de sizler için hazırlıyoruz. Kepekli ekmek, yağlı katmer ve simit gibi seçeneklerimiz en lezzetli ve taze halleri ile sizler için sunulmaktadır. Toplu şekilde lavaş ve simit siparişleriniz için bizimle irtibat kurabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR