• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uğur Gıda Sersu

Adres :

Fatih Mah. Malatya Cad. 269/a Adıyaman Adıyaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Çıtrık

E-Posta Adresi :

mustafacitrik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 452 37 22

Whatsapp 2:

0 (532) 340 58 93

Firmaya Mesaj Gönder

Uğur Gıda Sersu Adıyaman olarak Adıyaman da hizmet vermekte olup adıyaman su siparişi,adıyaman sucu,adıyaman su satışı,adıyaman evlere servis su,adıyaman cafelere toptan su,adıyaman restaronlara toptan su,adıyaman işyerlerine su siparişi,adıyaman alo sucu,adıyaman alo su siparişi,adıyaman ara gelsin su vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR