• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Uğurluoğlu Bitkisel Yağ

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uğurluoğlu Bitkisel Yağ

Uğurluoğlu Bitkisel Yağ sanayi, 1945 yılında Akşehir'de bitkisel ürün sektörünün perakende ayağında faaliyetine başlamış olup, 1995 yılı itibariyle Aromatik Yağ üretim ve pazarlama ile ülke geneline yayılmıştır. 1995 yılı itibarı ile de Gıda Takviyeleri üretimi ile ürün ve makine parkurunu geliştirmiştir.
Uğurluoğlu Bitkisel Yağ aromatik bitkisel yağ üreticiliği konusunda 2000 m² kapalı alana sahip, hem uçucu hem sabit yağını kendisi üreten ve el değmeden tam otomatik makinelerle üreten tek yerli üreticidir. Üretim kapasitemiz yıllık 3000 Ton bitkisel yağ üretimi ile sektöründe öncü firmalar arsında kendine yer bulmuştur.
Firmamız üretmiş olduğu ürünleri Sağlık Bakanlığı Kozmetik Yönetmeliğine uygun, Tarım Bakanlığı Gıda Üretim Sertifikasıyla belgelendirmiştir.
Vizyonumuz
Geçmişte ve şu anda olduğu gibi; gelecekte de sektörümüzün "pazar lideri" olmak. Ürünlerimizin pazar payını arttırırken, pazarı da genişleterek, ülkemizde yakaladığımız başarıyı daha üst seviyelere çıkartmak. Bu başarıyı yurtdışına taşıyarak küresel bir marka olmak.
Misyonumuz
Kaliteli, sağlıklı, güvenilir ve yenilikçi ürünleri pazara sunarak, tüketicilerimizin yaşam kalitelerine katkıda bulunmak; ülkemiz gıda sektörünü daha iyi yerlere taşıyan örnek bir kuruluş olmak.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR