• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ulu Alüminyum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Ulu

Kapı, pencere sistemlerinde kullanılan alüminyum doğrama soğuk ve sıcak havalarda da özelliğini korur, uzun ömürlüdür ve kişiye özel ölçülerde üretilebildiği için en çok tercih edilen malzemedir. Kapı pencere sistemlerinde alüminyum doğrama kullanmanın pek çok avantajı mevcuttur. Ancak profesyonel kişilerce yapılmadığı takdirde ölçülerde meydana gelebilecek milimetrik hatalar gibi üretici kaynaklı sorunlar ürünün verimini azaltır. Bu sebeple alüminyum doğrama ile kapı pencere üretimi konusunda profesyonel çalışan ve güvenilir bir iş yerine başvurmalısınız.

Ulu Alüminyum hizmet vermeye başladığı günden beri profesyonel çizgisini hiç bozmamıştır. Ulu Alüminyum şirketi olarak biz, sizlerin memnuniyeti için tecrübeli ve anlayışlı personelimiz ile çözüm odaklı bir hizmet sunmaktayız. Taleplerinizi yerine getirebilmek için kendimizi daima geliştirmeye çalışıyor sektörün yeniliklerini yakından takip ediyoruz. Yenilikçi hizmet anlayışımız sayesinde son teknoloji makinelerle üst düzey bir performans ile çalışıyoruz.

Çanakkale plastik sanayi sektöründe çalışmalarımızı en güvenilir ve profesyonel şekilde sürdürüyoruz. Hizmetlerimizin tümünde kullandığımız ürünleri en kaliteli seçenekler arasından özenle seçiyoruz. Gergi tavandan, katlanır sineklik imalatına, çelik kapıdan, cam balkon tasarımına kadar pek çok hizmetimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz ancak sizleri ofisimizde görmekten daha büyük memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Profesyonel ve güvenilir hizmetimizi en ekonomik şekilde sizlerle buluşturmayı amaçlıyoruz. Çünkü sizlerin memnuniyeti için hizmet veriyoruz. Her konuda siz müşterilerimize yardımcı olmaya çalışan bir hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR