• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ulu Yemek Üretim Tesisleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Batuhan Ulu

  • firma instagram

Son yıllarda hızlı bir ivmeyle büyüyen ve lezzetleriyle meşhur olan firmamız Ulu Yemek Üretim Tesisleri birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul catering sektörü özellikle son yıllarda büyük gelişme göstermiştir. Catering firmaları günümüzde sadece şirketlere değil evlere bile hizmet eder hale gelmiştir. Gün geçtikçe yaygınlaşmıştır. Firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetler; şirket yemekleri, özel organizasyonlar, düğün ve nişan organizasyonları, doğum günü partileri, her türlü açılış ve davetler için de yemekler yapmaktayız.

Firmamızda her tülü yemek, tatlı ve meze çeşitlerini bulabilirsiniz. Temizlik kurallarına uyularak yapılan yemeklerimizi gönül rahatlığı ile misafirlerinize sunabilirsiniz. Her ürün taze olarak tedarik edilir, usta aşçılarımız tarafından şahane lezzetlere dönüştürülür. Firma çalışanlarımız her biri yemek konusunda bilgili, tecrübeli, yıllarca sektöre emek vermiş kişiler arasından seçilmiştir. Kahvaltı çeşitlerimiz, mezeler, meyve tabalarımız, her türlü et yemeği, çorba çeşitleri, salatalarımız özenle hazırlanır ve servislerimize muntazam şekilde ambalajlanarak adresinize teslim edilir. Hızlı servis ağımızla tam zamanında istediğiniz adreste hazır bulunuruz.

Firmamızda her zaman müşteri memnuniyetine çok önem verilmektedir. Yıllarca sektöre emek veren firmamız müşterilerimizin güvenini kazanmıştır. Sektörde lider konumda olan firmamız, çalışmalarına en iyi hizmeti vermek adına hız kesmeden devam etmektedir. Web sayfamızdan ve telefon numaralarımızdan ulaşarak her konuda bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz menüyü zamanında yapabilmemiz ve malzeme tedarikinin sağlayabilmemiz için önceden sipariş vermenizi öneririz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR