• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uludağ Yapi

Adres :

Mehmet Akif Ersoy 8. Çevre Sok. No : 32 Kat 2 Uşak Merkez Uşak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cihan Uludağ

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

https://www.facebook.com/mertmustafa.uludag.5?ref=br_rs

Whatsapp 1:

0 (507) 458 11 32
Uludağ Yapi sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Uludağ Yapi olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
Uludağ Yapi olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.
ELVERA usta kullandıktan sonra botyadan vazgeçemiyo
boyada kampanya ;
dio dış cephe boyası orjınal 135 tl
aktar 60 tl,
tavan boya 45 ,
dış cephe dio 150 tl, bu kampanya kaçmaz

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR