• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umay Veteriner Kliniği

Adres :

Yeşilova Mahallesi 4015. Cadde Kayra Loft Sitesi 5/c Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilek Tekyiğit Özçobanoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 714 29 98

Umay Veteriner Kliniği firması olarak her kurtarılan can bizim için oldukça önemlidir zihniyetiyle sizlere birmilyonnokta.com üyesi olarak her yerde, her zaman değerli olan bir kurtarış performansı sergiliyoruz. Bu performansın sizler tarafından desteklendiğini unutmak istemediğimiz için sizlere daha da fazla imkân sağlama noktasında birçok seçeneği her daim değerlendiriyoruz. Hayvan besleyen kişilerin sayısı her geçen gün artıyor. Bununla beraber artan araç sayılarından dolayı hayvan kazaları da her geçen gün artıyor. Bu sorunların giderilmesi için de kalite seçeneklerimizi arttırma çabası içerisindeyiz.

Ankara evcil hayvan alanında hizmet verirken kullanılan malzemeler de büyük önem teşkil ediyor. Ayrıca zamanı iyi kullanarak birçok vakayı kurtarmak oldukça mümkün olabiliyor. Bu noktada zamanın da önemli olduğunu üstüne basarak söylemek lazım ve sizlerin de dikkat etmesi gereken bir konudur bu. Sorunları siz çözmeye kalkarsanız gecikmiş olabilir ve yanlış uygulamalar sonucu çok kötü sonuçlar elde ederek hayvanın sağlığına zarar vermiş olabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeniz çok kolay. Her zaman yanınızda bir klinik numarası bulunması büyük bir önem taşıyor. Yol üzerinde, trafik esnasında ya da günlük hayatımızda birçok yaralanan ya da bitkin düşmüş, hasta olan hayvanla karşılaşabilirsiniz. Onun için bizi hep yanınızda olan özel bir kliniğiniz olarak düşünmenizi istiyor ve her fırsatta değerlendirebileceğiniz çok iyi bir seçenek olarak görmenizi umut ediyoruz ve her zaman edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR