• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Umh Kaynak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çoskun Halil Hoşver
Hakkımızda

Bir kuruluşun varlığını sürdürmesi tartışmasız müşteri desteğine bağlıdır. Bu bilinç içerisinde firmamız, ürün ve kalitede sürekli iyileştirmeyi prensip edinerek, müşteri desteğini sağlamak amaç ve arzusundadır.
Yüksek ve hızlı teknolojinin üretim miktarlarında meydana getirdiği artış, ulusal ve uluslararası alanlardaki pazar mücadelesinde kalite unsurunu ön plana çıkarmıştır.
Kısa sürede, daha çok miktarda, daha kaliteli ürünü ucuz fiyatla piyasaya sürme mücadelesi bilindiği gibi rekabetin temelini oluşturmaktadır. Bunu başarabilmek ve koruyabilmek, kalite unsuru ile birlikte üretimde süreklilik kavramını da gündeme getirmiş, kalitede sürekliliğin sağlanabilmesi yada sürekli aynı kalitede üretim yapabilmek bir zorunluluk haline gelmiştir.
Bu bilgiler doğrultusunda, üretim ve kalitede sürekliliği sağlayabilmek amacıyla UMH MAKİNA., üretimin her aşamasının kontrol altında bulundurulabilmesi, kalitede sürekliliğinin sağlanması, korunması ve geliştirilmesi için Kalite Yönetim Sistemini tercih etmiştir.

Bize Güvenebilirsiniz; Beraber iş yapmanın en önemli unsurunun karşılıklı güven olduğuna inanıyoruz. Güveninizi boşa çıkarmayız.

Tecrübeliyiz; Ekibimiz genç ve dinamik olmakla beraber sektörde tecrübeli bir çekirdek kadro etrafında genişlemektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR